Wzruszające wesele i sesja boho

Panie władzo, ja jadę na ślub!

To był piękny dzień, pamiętam dokładnie, bo to mój pierwszy reportaż w tym sezonie. Możesz sobie więc tylko wyobrazić mój poziom ekscytacji w tym dniu. Był on tak wysoki, że zwrócił uwagę miejscowych panów policjantów ;-). Na szczęście okazali oni równie wysoki poziom zrozumienia i koniec końców zostałam puszczona wolno. I chociaż zawsze staram się dawać z siebie 100% to pomyślałam sobie: "Biedna Dorotka, będzie mieć mnie dość po moim fotograficznym wyposzczeniu ;-)". Na szczęście okazało się, że moja Panna Młoda kocha zdjęcia, "umie w pozowanie" i do tego jest naturalnie piękna. Paweł to szczęściarz o dobrym guście :-).
Zapraszam do obejrzenia reportażu. Na końcu sesja w klimacie boho.
fotograf na wesele mielec
fotograf mielec

Ta Dorotka!

Jeśli masz dzieci to pewnie znasz dobrze piosenkę o takim tytule. Moje ją uwielbiają. I ilekroć zwracałam się do mojej Panny Młodej po imieniu, tylekroć miałam w głowie jej słowa :-). Być może również przez to, że Dorocie uśmiech nie schodził z ust. Roztaczała wokół siebie moc pozytywnej energii.

Maybee...!

Przepiękna suknia została zakupiona w MAYBEE Atelier. Dorota zadbała, jednak również o detale.

Romantyczne upięcie...

jak i makijaż Panna Młoda wykonała w salonie Chryzantemka. Efekt był olśniewający.

I obiecuję Ci...

Ślub Doroty i Pawła odbył się w Kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa w Zaleszanach. Była to uroczystość pełna wzruszeń.

Zabawę czas zacząć!

Po ślubie udaliśmy się na przyjęcie do Villi Anna w Tarnobrzegu. Również i tym razem "wyciągnęłam" moją parę na krótki plener ślubny w miejscu wesela. Pomimo braku słońca udało nam się uzyskać kilka na prawdę ładnych kadrów.

Sesja ślubna w stylu boho...

Plener ślubny miał miejsce w moim rodzinnym mieście. Uwielbiam ten plener za moc naturalnych ujęć i pięknych, szczerych uśmiechów. Dorota i Paweł to ludzie, których nie chce się przestać fotografować. Razem na zdjęciu tworzą magię :-).
bukiet boho
plener ślubny mielec
fotograf na wesele mielec
fotograf mielec
ślub boho
diana pieróg
plener boho
sesja boho
diana pierog
plener boho
sesja w klimacie boho
fotograf na wesele
boho sesja
plener ślubny boho
sesja boho
sesja boho
plener boho
wesele boho

Emocje...

Jako fotograf ślubny, na zdjęciach cenię sobie przede wszystkim emocje. Między "pozowanymi ujęciami" często wyłapuję te niepozowane momenty, które według mnie, są najpiękniejszymi perełkami wyciągniętymi z całości reportażu. Tak jak te dwa uśmiech, które widzisz na ostatnim zdjęciu.
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close