Sesja Wizerunkowa Misja Angielski Marta Griszyn

Sesja wizerunkowa jest niezwykle istotnym elementem z punktu widzenia prowadzenia biznesu. Pozwala ona na stworzenie marki osobistej i zbudowaniu zaufania wśród potencjalnych klientów. Sesja wizerunkowa ma bardzo duży wpływ na postrzeganie twojej osoby wśród osób zainteresowanych twoimi usługami. Nic dziwnego, że ten typ sesji staje się coraz bardziej popularny. W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy “w ukryciu” nie służy rozpoznawalności.
Bardzo ważne jest, by charakter sesji wizerunkowej pasował do Twojej osobowości i do rodzaju działalności jaką wykonujesz.
Przedstawiam Ci Martę Griszyn. Marta jest lektorem języka angielskiego z bogatym doświadczeniem zawodowym. Więcej o Marcie i sposobie jej pracy możesz przeczytać na stronie MISJA ANGIELSKI.
Sesję wizerunkową Marty podzieliłyśmy na dwa etapy. Pierwszą część sesji wykonałyśmy w restauracji MANUKA. W efekcie tej sesji powstały naturalne, lifestylowe ujęcia, dzięki którym możemy poznać pogodną, otwartą osobowość Marty.
Druga część sesji wizerunkowej, odbyła się w moim domowym studio. Tym razem postawiłyśmy na bardziej biznesowe, ale wciąż naturalne ujęcia.
Głównym miejscem publikacji zdjęć z sesji wizerunkowej Marty jest jej strona internetowa, dzięki czemu potencjalny klient ma szansę zobaczyć z kim będzie miał okazję pracować i czy ta osoba wzbudza jego zaufanie.
Myślę, że uśmiech Marty jest wstanie przekonać niejedną osobę, że w nauczaniu nie trzeba stwarzać pozorów “surowej nauczycielki” by móc pochwalić się dobrymi wynikami.
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close