Sesja noworodkowa Zuzi
Nie tak dawno, w okresie Świąt Bożego Narodzenia, spotkałam się z Klaudią na sesji ciążowej, której efekty możesz zobaczyć tutaj. Tym razem spotkałyśmy się ponownie w czasie Świąt Wielkanocnych, w już powiększonym składzie. Bardzo się cieszę, że to właśnie ja miałam możliwość sfotografowania tej małej kruszynki, którą poznałam już w brzuszku u mamusi 🙂 Zapraszam Cię do obejrzenia efektów sesji noworodkowej miesięcznej Zuzi.
fotografia rodzinna mielec
fotografia noworodkowa mielec
fotograf niemowlęcy mielec
Rayanek pokochał swoją młodszą siostrzyczkę już od pierwszych chwil, jak sam mówił, jest dokładnie taka jaką sobie wymarzył. Zuzia ma szczęście mając tak troskliwego starszego braciszka.
Jednak nie tylko dla Rayanka Zuzia stanowi spełnienie marzeń – wystarczy spojrzeć na dumnego tatę. Nie wspominając już o Klaudii, która dba o to by Zuzia miała wszystko to, co najlepsze.
Sesje domowe uwielbiam za intymność, która “na swoim gruncie” objawia się naturalnie. Wasz dom, wasz azyl, a w tym wszystkim wy i wasze uczucie czy trzeba czegoś więcej?
Pomimo skończonego miesiąca, Zuzia przespała większą część sesji. Nic dziwnego, skoro była tak blisko, w objęciach rodziców.
Na koniec naszego spotkania powtórzyliśmy kilka ujęć z sesji ciążowej.
Jeśli tak jak i ja jesteś zwolennikiem naturalnych sesji noworodkowych tworzonych w domowym zaciszu zapraszam do kontaktu.


Facebook YouTube Instagram
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close