Sesja dla Dorosna

DOROSNA - lifestylowa sesja produktowa

Czy można lepiej przedstawić cechy i zalety oferowanych produktów niż ukazując ich przeznaczenie w akcji oraz w odpowiedniej aranżacji? Packshoty to jedno, ale według mnie, warto jest pokazać zalety z użytkowania produktu.
Właśnie dlatego, w przypadku sesji dla DOROSNA, oprócz zwykłego reportażu, zdecydowaliśmy się na wykonanie lifestylowej sesji produktowej.

Lifestylowa sesja produktowa, czyli: do czego mogą służyć ramki?

Na wstępie warto wspomnieć, że ramki DOROSNA są w całości wykonane z drewna. Są więc one solidne i trwałe. Dokładny szlif sprawia, że ramki są gładkie i miłe w dotyku. To bardzo ważne w przypadku produktów przeznaczonych również dla dzieci, ale o tym za chwilkę.
To Ty decydujesz, co umieścisz w swoich ramkach. Może będzie to zdjęcie? A może jakaś ciekawa własna kompozycja? Na przykład drewniane inicjały waszych imion? Masz pełną dowolność, ale warto wspomnieć, że producent promuje je głównie jako ramki na dziecięce rysunki.

Lifestylowa sesja produktowa, czyli: co sprawia radość?

Nic tak nie cieszy dziecka, jak wspólna zabawa i poświęcony mu czas. Pamiętam, jak sama będąc małą dziewczynką z dumą wręczałam moim rodzicom każdą wykonaną laurkę. Najbardziej cieszyłam się z sytuacji, gdy moi rodzice zawsze “piali z zachwytu” bez względu na stworzone przeze mnie bohomazy.
Pozwolę sobie podejrzewać, że każdy, a przynajmniej większość rodziców reaguje podobnie. To, co stworzy nasza pociecha, zwłaszcza w prezencie dla nas, jest przecież najpiękniejsze! Słowa pochwały to super sprawa, ale wyobraź sobie radość dziecka w momencie gdy zawieszasz jego dzieło w specjalnie przeznaczonej do tego celu ramce.
A może nawet pozwolisz swojemu dziecku na stworzenie swojego dzieła bezpośrednio na niej?
Ja testowałam i gwarantuję nieopisaną radość. 🙂
Jeśli jednak wolisz tradycyjne rozwiązanie, nic nie stoi na przeszkodzie. Rysowanie to świetny i kreatywny sposób na wspólne spędzanie czasu.
Te małe arcydzieła zasługują na godną oprawę! A czy Ty masz w swoim domu dziecięcą galerię? 🙂
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close