Sesja ciążowa lifestyle

Sesja ciążowa lifestyle

Czy wiesz czym jest sesja ciążowa lifestyle? Co w ogóle kryje się pod pojęciem lifestylu? 
W skrócie mogę powiedzieć, że sesja lifestyle opisuje Wasz styl życia. Podczas takiej sesji, wykonywanej u Was w domu lub w plenerze, skupiam się na wyłapywaniu emocji i opisaniu Waszej relacji. Zaletą takiej sesji jest to, że nie musisz się martwić pozowaniem. Wystarczy, że całą swoją uwagę przeniesiesz na członków swojej rodziny i dzieje się magia.

Dla kogo jest sesja ciążowa lifestyle?

Sesja lifestyle jest dla wszystkich! A szczególnie dla tych osób, którym zależy nie tylko na ładnym obrazku, ale i na treści. Sesja ciążowa lifestyle stanowi idealną pamiątkę na lata. Pokazuje Was, Wasze życie. To właśnie do takich zdjęć najchętniej wracamy po latach.
Na sesji lifestyle podpowiadam Wam jak możecie się ustawić i co możecie robić, ale jej istotę stanowią prawdziwe i szczere emocje, które malują się na Waszych twarzach.

Sesja ciążowa lifestyle - idealna dla dzieci

Często przed sesją martwicie się o to, że Wasze dziecko nie będzie chciało pozować do zdjęć. Sesja lifestyle polega jednak głównie na “podążaniu za Wami”. W przypadku ciążowej sesji lifestyle z dziećmi dostosowujemy się do najmłodszych członków rodziny. Zamieniamy sesję w zabawę, dzięki czemu na twarzach dzieci malują się często piękne emocje.
sesja domowa lifestyle

Gdzie wykonujemy sesję ciążową lifestyle?

Sesje lifestyle najlepiej jest wykonać u Was w domu lub w plenerze, najlepiej w miejscu, do którego lubicie się udawać całą rodziną. Dzięki temu powstają naturalne ujęcia, które są wspaniałą pamiątką na lata, a ich wartość doceniać będziecie z każdym kolejnym rokiem. Czasami martwicie się o to, że w Waszym domu nie ma dobrych warunków na wykonywanie zdjęć. Mówicie, że jest za ciemne, za stare, za nijakie. Musisz mieć jednak na uwadze, że ja nie przychodzę do Was po to aby wykonać ujęcia mieszkania. Jestem tu po to, by łapać Wasz czas. Uwierz, że za kilka lat chętnie wrócisz do tego, jak było kiedyś.
domowa sesja rodzinna
sesja ciążowa lifestyle
Dodatkową zaletą sesji lifestyle wykonywanej u Was w domu jest obecność czworonożnych członków Waszej rodziny. Przyznaj jak wiele ujęć macie wszyscy razem?
sesja lifestyle mielec

Mit dotyczący domowych sesji lifestyle

1. W naszym domu jest za ciemno. W każdym domu znajduje się okno, jeśli faktycznie warunki oświetleniowe są bardzo ciężkie, zdjęcia wykonujemy w pobliżu okna. Profesjonalny sprzęt pozwala jednak na wykonywanie ujęć w naprawdę, wydawać by się mogło, ciężkich warunkach oświetleniowych.
2. Nasz dom nie nadaje się do zdjęć. O tym pisałam już wyżej. Musisz pamiętać, że przychodzę fotografować Was, a nie Wasze meble. Wasz dom to wasz azyl, czujecie się w nim na pewno komfortowo. Czasem po prostu na starą sofę czy łóżko wystarczy zarzucić ładny koc. Nigdy nie zmuszam jednak do tego, by sesja odbywała się u Was w domu.
3. Mamy mnóstwo zdjęć z domu. A na ilu z nich jesteście w komplecie? Ile z nich wykonaliście z myślą nie tylko o danej chwili, ale również dobrym kadrze? Ile z nich opisuje Wasze relacje? W końcu ile z nich wywołaliście, a ile z nich zalega na dyskach? 🙂
Mimo wszystko decyzja należy do Was. Alternatywą ujęć domowych jest zawsze sesja w plenerze lub w moim domowym studio.
sesja ciążowa lifestyle
Daj proszę znać w komentarzu czy Twoje myślenie na temat sesji domowej zmieniło się po przeczytaniu tego wpisu. A może zawsze miałaś takie zdanie? 🙂
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close