Przyjęcie w ogrodzie

Chrzest święty Alana i rodzinne przyjęcie w ogrodzie

Chrzest święty Alana, z fotograficznego punktu widzenia, był dla mnie wyjątkowy, a to za sprawą tego, że przyjęcie w ogrodzie odbyło się na prywatnej posesji. Zanim jednak przejdę do zalet tego typu rozwiązania, chciałabym Ci pokazać, to co w tym dniu było najważniejsze i to, co udało mi się stworzyć tuż przed Sakramentem Chrztu.
Być może już wiesz, jak bardzo lubię fotografować czas, który spędzacie jeszcze w domu, chwilę przed wyjściem do Kościoła. Mamy wtedy chwilkę na rodzinne, lifestylowe ujęcia.
Chrzest święty Alana odbył się w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Przecławiu.

Przyjęcie w ogrodzie

Ogromną zaletą przyjęcia w ogrodzie pod względem wizualnym jest klimat zdjęć. Dziecięce zabawy, dym z ogniska, mocny światłocień i otaczająca wszystko natura ożywiają fotografie i wprawiają w sielankowy nastrój. Mimo, że przyjęcie odbywało się w godzinach południowych ze słońcem umieszczonym wysoko na niebie, to za nic nie zamieniłabym tej scenerii na nawet najpiękniejsze “cztery ściany”.
Na przyjęciu, na którym znajduje się duża liczba dzieci zawsze jest wesoło. Idealnie jest, kiedy najmłodsi mają czym się zająć. Przyjęcie w ogrodzie jest dla nich najlepszą opcją. Huśtawki, zjeżdżalnie, trampoliny, to wszystko sprawia, że jest co robić… i jest co fotografować. Dlatego ja bardzo lubię, gdy na przyjęciu pojawiają się dzieci, a rodzice nie boją się, że mogą się ubrudzić.
Uwielbiam “łapać chwile”, beztroskę, radość, niepozowane momenty, realne życie, prawdziwe historie. Takie kadry cieszą mnie najbardziej. Do takich zdjęć sama wracam z największą przyjemnością.
Gdy dzieci są “u siebie” – czują się bezpiecznie, są naprawdę sobą, a ich emocje są szczere. Na takiej otwartej przestrzeni niemalże w ogóle nie zwracają na mnie uwagi i to jest piękne. Dzięki temu “łapię” ich takimi, jakimi są. To wszystko przemawia za tym, że przyjęcie w ogrodzie jest wspaniałą alternatywą przyjęcia w lokalu, dlatego, jeśli masz taką możliwość spróbuj rozważyć taką opcję.
A Ty zdecydowałabyś się na zorganizowanie przyjęcia w ogrodzie, mając taką możliwość?
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close