O mnie

Z zawodu grafik,
Z zamiłowania FOTOGRAF

Cześć! Mam na imię Diana.
Z zawodu jestem grafikiem, a z zamiłowania fotografem. Uwielbiam być w centrum wydarzeń gdzie panuje atmosfera miłości i radości i jako fotograf ślubny, czy też rodzinny, mam tę możliwość. W fotografii i filmie pierwszorzędną rolę grają u mnie emocje. Te naturalne, niewymuszone. Najbardziej lubię więc, gdy podczas zlecenia zapominacie o obecności obiektywu i zaczynacie być sobą.

PRYWATNIE

Prywatnie jestem żoną od 2016 roku. Mój mąż, Kamil, pracuje ze mną często na ślubach w roli operatora. Razem tworzymy zgrany duet i w życiu i w pracy. Oprócz tego jestem też mamą dwójki urwisów, Adrianki i Ignasia.

Kocham dzieci, naturę, zwierzęta, minimalizm i ciepłe, rodzinne wnętrza. Mieszkam w Mielcu, ale gdzieś tam w środku zawsze marzyłam o domku na wsi, z dużym ogrodem i widokiem na las. O takim miejscu, gdzie mogłabym się wyciszyć i zapomnieć o całym światowym pędzie. Chcę i lubię otaczać się miłością i dobrem. Sama również staram się, by inni czuli się dobrze w moim otoczeniu.

Diana

"

KADRAMI

OPOWIADAM HISTORIE

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Analizuję, wypatruję i chwytam chwile.
Jak już wspominałam, kocham naturalną fotografię, dlatego stawiam na minimalizm w dodatkach. Chcę, aby moje zdjęcia były ponadczasowe dlatego staram się zbytnio nie ulegać modom. Zarówno w przypadku fotografii jak i filmu wraz z gotowym materiałem oddaję Wam cząstkę siebie. Swoją estetykę i wrażliwość. Stawiam na jakość, a nie ilość.

Jeśli chcesz być na bieżąco, zaobserwuj mój profil!

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close