Nie taka zwyczajna sesja noworodkowa

Nie taka zwyczajna sesja noworodkowa...

Niby zwyczajna, rodzinna sesja noworodkowa, ale po niej nie mogłam wyjść z szoku... i podziwu dla Antosia. Ten dwutygodniowy wówczas brzdąc praktycznie nie spuszczał wzroku z obiektywu. Mało tego, głowę dźwigał tak wysoko jakby skończył trzeci miesiąc. Poza tym był niezwykle grzeczny. W ogóle nie przypominam sobie żeby płakał. Chociaż ja do pamiętliwych zwykle nie należę (w tych kwestiach oczywiście). Normalna rzecz - tak jak trzykrotna zmiana pieluchy w przeciągu pięciu minut. Takie uroki noworodka. Ja wspominam z rozrzewnieniem. Chociaż nie ukrywam, cieszę się, że moja trzylatka jest już samowystarczalna w tej kwestii. Roczniak nieco mniej, ale bliżej niż dalej... ale nie o mnie tu być miało 🙂
W każdym razie bardzo miło wspominam tę sesję. Zostały mi po niej same dobre wspomnienia - zarówno przed, w trakcie jak i po. Oby więcej takich (użyję, choć nie lubię tego słowa) "klientów".
naturalna sesja noworodkowa
rodzinna sesja noworodkowa
sesja noworodkowa lifestyle
naturalna sesja noworodkowa w studio
naturalna sesja rodzinna
sesja rodzinna lifestyle
sesja rodzinna w studio
sesja noworodkowa w studio
naturalna sesja dziecięca

Sen jest dla słabych

Ja to wiem, mój mąż to wie, rodzice Antosia pewnie też 😀 Ale żeby on sam już o tym wiedział? Nie narzekam! Spójrzcie tylko na te oczęta i mimowolne uśmiechy! Skradają serducho, prawda? Mi skradają, a co dopiero rodzicom! No słodycz pełna 🙂 Nie da się ukryć. Jeden taki i wszystko wybaczasz, nawet tygodniowy brak snu. Szkoda, że w życiu dorosłym to tak nie działa. O ile świat byłby piękniejszy!
naturalna sesja rodzinna
sesja lifestyle
noworodek
fotograf rodzinny mielec
fotograf noworodkowy mielec
fotograf noworodkowy podkarpacie
fotografia rodzinna mielec
sesja rodzinna mielec
naturalna sesja roczkowa
naturalna sesja rodzinna mielec
sesja noworodkowa mielec

Rodzinna pamiątka na lata

Rodzinna sesja noworodkowa jest czymś, co na pewno będzie stanowić dla Was pamiątkę na lata. Dzieci tak szybko rosną, warto chociaż na chwilę zatrzymać ten czas na wspólnych kadrach. Już za kilka miesięcy zerkniecie na te ujęcia i pierwsze co przyjdzie Wam do głowy, to myśl o tym, jak Wasze malutkie dziecko już wyrosło, jak bardzo się zmieniło w tak krótkim czasie. A uwierzcie mi, przy dzieciach czas leci jeszcze szybciej.
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close