Naturalna sesja roczkowa

Naturalna sesja roczkowa

Jest taka jedna rzecz, bez której nie mogę się obejść, za którą wyciskam "krew, pot i łzy". Ten jeden dodatek do sesji, którego w przeciwieństwie do innych, nie da się nigdzie kupić, a który wart jest każdej złotówki. Jest on na tyle godny uwagi, że zawsze przed sesją staram się by go zdobyć. Prawdopodobnie zastanawiasz się teraz co to takiego? Uśmiech dziecka!
O zachowaniu dziecka na sesji można by napisać bez wątpienia epopeję. Wpływ na nie ma niewątpliwie wiele czynników. Wachlarz nastrojów jakie dzieci pokazują na sesji jest z pewnością ogromny. Co więcej, ich humor może zmienić się w ciągu jednej sekundy. W związku z tym, nie zawsze wiadomo dlaczego przed sekundą wesołe dziecko nagle zaczyna przyglądać Ci się z powagą.
naturalna sesja roczkowa
naturalna sesja roczkowa mielec
sesja roczkowa mielec
sesja roczkowa lifestyle

Naturalna sesja roczkowa - czego mam się spodziewać?

Dla mnie naturalna sesja roczkowa, to taka, która po pierwsze skupia się na łapaniu emocji i bliskich relacji. Nie oznacza ona całkowitej rezygnacji z dodatków, ale staram się ograniczać ich ilość i komponować je w taki sposób, by jawiły się jak najbardziej naturalnie. Po drugie, to na co zwracam uwagę to wybór dodatków - stonowane kolory, drewniane czy jutowe elementy to moje faworyty. Mają one jednakże podkreślać charakter sesji, a nie ją zdominować. Reasumując, najważniejsi jesteście niezmiennie WY. Cała reszta to tylko dodatki.
sesja na roczek
fotograf na roczek
naturalna sesja rodzinna mielec
sesja roczkowa w naturze

Tajny składnik...

Jako fotograf dwoję się i troję by na tej małej twarzyczce pojawił się uśmiech. Czasem nie trzeba wiele wysiłku, czasem trzeba się naprawdę napracować, a innym razem wyciskasz z siebie ostatnie tchnienie i rezultatów brak. Ale tak już jest z dziećmi, w przeciwieństwie do dorosłych robią to na co aktualnie mają ochotę, dlatego trzeba to po prostu zaakceptować. Ja jestem jednak szczęśliwa gdy na tej małej, uroczej buźce zaczyna malować się uśmiech. To jest dla mnie niewątpliwie najcenniejszy dodatek do każdego rodzaju sesji dziecięcej. A o tym jak próbować uniknąć złego nastroju na sesji przeczytasz w moim poradniku, który otrzymujesz przy zapisie.
naturalna sesja roczkowa
fotograf dziecięcy podkarpacie
fotograf rodzinny podkarpcie

Sesja lifestyle?

Zawsze zastanawiam się czy mogę powiedzieć o sobie jako fotografie, który tworzy sesje lifestyle. Z jednej strony emocje, które ukazane są na zdjęciu wypływają naturalnie, z drugiej jednak często kreuję tę rzeczywistość. Podpowiadam co możesz zrobić, gdzie i jak stanąć. Lubię dawać wolną rękę, ale z drugiej strony lubię też kontrolować sytuacje. Jeśli na tym polega fotografia lifestyle, to można powiedzieć, że prawdopodobnie jestem takim fotografem.
sesja na huśtawce
sesja rodzinna lifestyle
fotograf rodzinny podkarpcie
sesja na huśtawce
sesja rodzinna lifestyle
sesja roczkowa w plenerze

Sesja roczkowa w prezencie

Podsumowując, Ania i Kacper otrzymali swoją sesję w prezencie na chrzcie ich synka w zeszłym roku. Ciocia Oliwierka bez wątpienia sprawiła im piękną pamiątkę. Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent dla bliskiej Ci osoby, zachęcam Cię do zapoznania się z moją ofertą zakupu zaproszeń na sesje.
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close